بیسل

همه چیز درباره بخارشوها

از قدرت Steam استفاده کنید

آیا در مورد جادوی تمیز کردن با بخار شنیده‌اید؟ در این مقاله همه چیز را درباره بخارشوها بررسی می‌کنیم. بخارشوی ها بهترین وسیله برای تمیز کردن و ضدعفونی کردن بسیاری از فضاهای داخل و خارج از خانه شما هستند. تمیز کردن با بخار 99.99 درصد از باکتری ها، کپک ها و ویروس ها را در هنگام تمیزکردن از بین می برد. بخارشوها به یک ابزار تمیز کننده ترجیحی برای بسیاری از افراد مبتلا به آلرژی، آسم و حساسیت های شیمیایی تبدیل شده است.همچنین گرد و غبار و سایر مواد حساسیت زا را از بین می‌برد. یک مزیت بزرگ برای بخارشوی‌ها این است که برای خانواده شما و محیط زیست ایمن تر هستند. از آنجایی که بخارشوها برای داشتن یک خانه طبیعی تمیز فقط به آب و گرما نیاز دارند، می توانید با خرید و نگهداری مواد شیمیایی در خانه خداحافظی کنید.

از قدرت Steam استفاده کنید

استفاده از بخارشوی های بیسل که برای تمیز کردن، ضدعفونی و براق کردن کف و سطوح مختلف به بخار بدون مواد شیمیایی کار میکنند را تجربه کنید. بخارشوی ها قدرتمند و کارآمد هستند و با دقت تمامی سطوح را تمیز می کنند و 99.9٪ میکروب ها و باکتری ها را از بین می برند. شماهرگز نمی خواهید به روند چند مرحله ای استفاده از جارو معمولی برگردید.

همه چیز درباره بخارشوها

همه چیز درباره بخارشوها

سریعتر تمیز کنید

 هنگامی که یک طی کشیدن را با بخار ترکیب می کنید، تمیز کردن بدون خستگی انجام می شود. بخار، کثیفی را از بین می‌برد و به شما این امکان را می‌دهد که بدون سطل و خستگی، سطوح را تمیز کنید. با بخارشوی بیسل، هرگز نیازی به استفاده از مواد شیمیایی آسیب زا با رایحه و بو های مختلف ندارید. بخارشوی ها آب و گرما را با هم ترکیب می کنند تا بدون نیاز به پاک کننده های شیمیایی، سطوح تمیزی را به شما تحویل دهند، به طوری که زمین و سطوح دیگر برای همه اعضای خانواده واقعا تمیز باشد.

بخارشوی ها  پاک کننده های قوی خانگی هستند زیرا می توانند با همه چیز از انواع کف پوش گرفته تا اثاثه یا لوازم داخلی مبلمان  شما را تمیز کنند. این ابزارها به جای نیاز به محلول تمیزکننده، برای ضدعفونی کردن سطوح و از بین بردن میکروب ها، آلرژن ها و آفات کاملاً به بخار متکی است.

بهترین دوست جدید برای حیوانات خانگی شما

برای از بین بردن کک ها از بخارشوی استفاده کنید فقط به این دلیل که حیوان خانگی دارید به این معنی نیست که خانه شما باید بوی آن را بدهد. بخارشوی به از بین بردن عوامل ایجاد کننده بوی سگ شما کمک می کند. آن‌ها حتی می‌توانند سطوحی مانند قفس پرندگان و آکواریوم‌ها را ضدعفونی کنند. گرمای با دمای بالا کک ها، تخم ها و لارو آنها را می کشد. علاوه بر این، بخارشوی ها با خیال راحت این آفات سرسخت را بدون استفاده از مواد شیمیایی خشن و سمی که برای حیوان خانگی شما نیز مضر اس، از بین می برند.

بهترین دوست جدید برای حیوانات خانگی شما

بهترین دوست جدید برای حیوانات خانگی شما

کنه های گرد و غبار: آنچه را که نمی بینید به شما آسیب می رساند

با تمیز کردن توس بخارشوی ها از شر کنه‌های گرد و غبار خلاص شوید. کنه‌های گرد و غبار، عوامل تحریک‌کننده کنه و عنکبوت، در فرش‌ها، تشک‌ها، روکش‌های مبلمان، لحاف‌ها، بالش‌ها و حیوانات عروسکی احساس راحتی می‌کنند. در این محیط‌های نرم و مجلل، کنه‌های گرد و غبار از پوسته‌های پوست مرده‌ تغذیه می‌کنند. این موجودات پس از آن زباله های خود را به جا می گذارند، یک آلرژن اصلی و محرک آسم برای بسیاری از مردم. یک کنه گرد و غبار تا 20 فضله در روز رسوب می کند، و بستر متوسط آلوده به میلیون ها کنه گرد و غبار است. بسیاری از مردم به طور متوسط هشت ساعت در روز در رختخواب هستند. این بدان معنی است که شما در کنار مقدار زیادی از بقایای کنه گرد و غبار دراز کشیده اید که می تواند باعث واکنش های آلرژیک شود.

بخارشوها چگونه کار می کنند؟

 همه بخارشوها تقریباً یکسان عمل می کنند.  پس از روشن شدن، آب بیشتر از نقطه جوش گرم می شود و بخار گرم شده از یک  پیوست، خارج می شود.  این بخار آب تحت فشار نه تنها کثیفی را از بین می برد، بلکه آلرژن ها و باکتری ها را نیز از بین می برد، کپک ها، کنه های گرد وغبار و حتی ساس را از بین می برد. از آنجایی که بخار دارای مولکول‌های بخار کوچکی است، می‌تواند به منافذ سطح نفوذ کند تا تمیزی عمیق را انجام دهد.

«مولکول های بسیار ریز بخار به منافذ سطح نفوذ می کنند تا کثیفی، چربی و سایر مواد ایجاد کننده لکه را خارج کنند. گرمای شدید بخار، همچنین باکتری ها، میکروب ها، کپک ها، کنه های گرد و غبار و موارد دیگر را با استفاده از آب ساده از بین می برد.

چه چیزی را با بخارشوها تمیز کنیم؟ بخارشوی ها را می توان با خیال راحت در بسیاری از سطوح خانگی استفاده کرد، از جمله کاشی ها،پارکت، دوغاب، سینک ظرفشویی، وان، رومیزی،ماشین، فرش، تشک، اثاثه یا لوازم داخلی، دوش، اجاق، کوره، شیشه و غیره.

 چه چیزی را نمی توانم با بخار بخار تمیز کنم؟  بخار می‌تواند پلاستیک را ذوب کند و باعث تورم کف‌های لمینت شود.  این سطوح را  با بخار تمیز نکنید. پنجره‌های سرد، کاشی‌های بدون لعاب، سطوحی که با رنگ‌های پایه آب پوشانده شده‌اند وسطوح ظریف از دیگر مکان هایی است که نباید با بخارشوها تمیز شوند.

چه چیزی را با بخارشوها تمیز کنیم؟

چه چیزی را با بخارشوها تمیز کنیم؟

هنگام خرید بخارشوها سه نکته را باید در نظر داشته باشید

نیازهای شما برای تمیز کردن: به نحوه استفاده از بخارشوی خود فکر کنید.  در صورت وجود، به چه پیوست هایی نیاز دارید؟  آیا سیم و لوله بخارشو به اندازه کافی بلند است؟

وزن و اندازه: هنگام مقایسه بخارشوی ها به خصوص مدل های دستی به وزن توجه کنید.  اندازه را نیز در نظر بگیرید. آیا جایی برای نگهداری بخارشوی خود دارید؟

تعمیر و نگهداری: اگر از آب لوله کشی در بخارشوی خود استفاده می کنید، ممکن است پس از استفاده لازم باشد مقداری از مواد معدنی ورسوبات موجود در آن پاک شود.  نظرات مصرف کنندگان را در مورد بخارشوی مورد نظر خود بررسی کنید و ببینید آیا شکایت هایی وجود داردکه تمیز کردن آن دشوار است یا خیر.

با پیشرفت تکنولوژی، تمیز کردن خانه کاری ساده و سریع شده است و میتوان با استفاده از بخارشوی به خانه رنگ و بوی تمیزی  بخشید. پیشنهاد ما به شما این است که در کنار وسایل خانه، حتماً بخارشوی خریداری کنید تا تفاوت تمیزی را احساس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *