بیسل

نکات مهم برای تمیز و شاداب نگه داشتن خانه زمانی که سگ دارید

مقایسه انواع جاروبرقی و توان مصرفی آن ها

همه ما سگ های پشمالوی خود را دوست داریم با این حال وجود یک دوست کوچک پشمالو می‌تواند تمیز نگه داشتن منزل را چالش بر انگیز کنند. سگ ها می‌توانند با پنجه های گلی در خانه بدوند یا روی فرش ها بوی بد ایجاد کنند. به این ترتیب خانه شما به سرعت کثیف خواهد شد و پر از شوره، مو و بوی نامطبوع به نظر خواهد رسید. با این حال به دلیل وجود یک سگ دوست داشتنی نباید نظافت منزل به یک کار بی پایان تبدیل شود. برخی عادات ساده، استفاده از ابزار مناسب مانند بخارشوی بیسل و روتین منظم نظافت می‌توانند به شما در تمیز و شاداب نگه داشتن خانه با وجود سگ ها کمک کنند.

به سرعت با آشفتگی ها مقابله کنید

برای جلوگیری از آشفتگی و هرج‌ومرج و تمیز و شاداب نگه داشتن خانه میتوانید دسترسی سگ ها را به قسمت های خاصی از خانه محدود کنید. امروزه راه های مختلفی برای دور نگه داشتن سگ ها از فرش و موکت ها وجود دارد. بنابراین اگر قسمت‌هایی وجود دارد که میخواهید تمیز و بی بو نگهدارید، میتوانید از این روش ها استفاده کنید. همچنین میتوانید زیر کاسه آب و غذای حیوان خانگی خود یک حوله یا حصیر قرار دهید تا به سرعت بتوانید کثیف کاری را تمیز کنید.

برای نجات مبلمان و صندلی ها از مو و بوی سگ نیز میتوانید از روکش های قابل شستشو استفاده کنید. این نوع روکش ها می‌توانند از لوازم و اثاثیه منزل شما محافظت کنند. بااین حال هنوز باید این روکش ها را به طور منظم تمیز کنید تا از بوی نامطبوع جلوگیری کنید.

برنامه منظمی برای جارو کردن داشته باشید

بهتر است برنامه منظمی برای نظافت کف داشته باشید و حداقل یک روز در میان کف را جاروبرقی بکشید. به خصوص مناطقی که حیوانات خانگی بیشتر در آن ها تردد می‌کنند و سطوح نرمی که مو های حیوانات خانگی را جمع می کنند. بنابراین فرش ها، موکت ها و مبلمان و هر جایی که حیوان خانگی شما دوست دارد استراحت کند باید به طور منظم تمیز شود. از اتصالات جاروبرقی کمک بگیرید و مو و شوره حیوانات خانگی را به طور موثر از تمام سطوح جمع کنید.

به یاد داشته باشید که همیشه سطل یا مخزن جاروبرقی خود را به سرعت خالی کنید تا از ایجاد بو جلوگیری کنید. پایبندی به یک برنامه منظم جارو کردن کمک زیادی به مدیریت آشفتگی ها و تمیز نگه داشتن خانه شما می‌کند. در واقع جارو کردن منظم می تواند گردش مو و شوره در خانه شما  را کاهش دهد به خصوص اگر حداقل یک یا دو بار در سال فرش ها را به طور عمیق نظافت کنید.

چرا باید از جاروبرقی برای تشک استفاده کرد؟

چرا باید از جاروبرقی برای تشک استفاده کرد؟

ملافه ها را به طور مرتب بشویید

برای کاهش بوی حیوانات خانگی و جلوگیری از تجمع شوره، شستن منظم همه ملحفه‌ها ضروری است.بنابراین سعی کنید حداقل یکبار در هفته روبالشی ها، پتو ها و ملحفه های حیوانات را بشویید. می‌توانید از یک محلول پاک کننده آنزیمی برای از بین بردن کامل بوی نامطبوع استفاده کنید.

به علاوه اگر دوست پشمالوی شما اجازه دارد که روی تخت شما بخوابد باید ملحفه، رو بالشی و پتو های خودتان را نیز بشویید. این کار می‌تواند تاثیر قابل توجهی در کاهش بوی حیوانات خانگی داشته باشد. فراموش نکنید که ملحفه های استفاده شده توسط حیوانات خانگی باید با شوینده های مناسب و آب داغ شسته شوند.

از شوینده پاک های مناسب استفاده کنید.

اگر یک سگ دوست داشتنی دارید که همیشه در خانه شما این طرف و آن طرف می دود، ضروری است که هنگام نظافت منزل از شوینده های ایمن برای حیوانات خانگی استفاده کنید. این نوع شوینده ها دوست پشمالوی شما را آزار نمی دهد و برای او بی خطر هستند. در واقع بسیاری از شوینده های معمولی حاوی مواد شیمیایی قدرتمند، سفید کننده ها و عطر های مصنوعی هستند که می‌توانند برای سیستم تنفسی سگ شما مضر باشند.

بنابراین باید به دنبال محلول های شوینده ملایم و دوستدار محیط زیست باشید. به دنبال مارک هایی باشید که از آنزیم ها و اسانس های طبیعی برای قدرت پاک کنندگی و رایحه تازه استفاده میکنند. فراموش نکنید باید از هرگونه شوینده حاوی آمونیاک، کلر، فنل، فرمالدئید که می تواند برای سگ ها مضر باشد اجتناب کنید. بعد از نظافت منزل و قبل از اینکه به حیوانات اجازه دهید در اطراف بازی کنند, اطمینان حاصل کنید که هوا به خوبی تهویه می‌شود.

 تهویه هوای منزل را برای تمیز و شاداب نگه داشتن خانه فراموش نکنید

یکی از ساده ترین راه ها برای خوشبو نگه داشتن منزل با وجود حیوانات خانگی این است که به طور منظم هوای خانه را تهویه کنید. سعی کنید روزانه حداقل ۱۰ تا ۱۵ دقیقه پنجره های منزل را باز بگذارید تا هوای تازه در سراسر خانه شما گردش کند. این ترفند ساده می‌تواند به از بین بردن بوی ماندگاری که ممکن است حیوانات خانگی ایجاد کنند کمک ‌کند.

پاک کردن لکه ها بدون استفاده از محلول های شوینده

یکی از موثرترین روش ها برای تمیز کردن انواع لکه و بوی نامطبوع، استفاده از دستگاه های بخارشوی است. دستگاه های بخارشوی دمای حدود 93 تا145 درجه تولید می کنند و می توانند بخار را در قسمت مدنظر شما متمرکز کنند. به دلیل دمای بالای بخار، سطوح تمیز شده عاری از باکتری و کپک خواهند بود و به سرعت نیز خشک می شوند. اگر در خانه حیوانات خانگی دارید قطعا یک دستگاه بخارشوی دستی می تواند به شما در مقابله با لکه ها کمک کند.

استفاده از جاروبرقی برای تشک برای گرد و غبار

استفاده از جاروبرقی برای تشک برای گرد و غبار

دستگاه های بخارشوی می توانند مناطق حساسی که الودگی زیادی جمع می کنند را به راحتی پاکسازی کنند و تا 99 درصد تمام میکروب ها را از بین ببرند. همانطور که گفته شد دستگاه های بخارشوی بدون هیچ ماده شیمیایی یا محلول شوینده ای می توانند نظافت را انجام دهند و برای حیوانات خانگی ایمن هستند. شما می توانید تمام کف ها و اثاثیه را با بخار تمیز کنید بدون اینکه نگران حیوانات خانگی، بچه ها یا افراد آسیب پذیر و حساس باشید.

بیسل برای تمیز و شاداب نگه داشتن خانه

بیسل یکی از برند های معروف تولید کننده انواع دستگاه های بخارشوی است که به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب توانسته شهرت بالایی پیدا کند. بخارشوی های بیسل بسیار سبک وزن هستند و قابلیت مانور بالایی دارند. این بخارشوی ها به سرعت گرم می شوند و استفاده از آن ها اسان است. فشار بخاربالای این بخارشوی ها کمک می کند که سریع تر و موثر تر سطوح را تمیز کنند. شما می توانید میزان بخارخروجی و فشار بخار را متناسب با نیاز خود تنظیم کند تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

بیسل طیف وسیعی از بخارشوی های مختلف ارائه می دهد تا نیاز های مختلف کاربران را برآورده کنند. بخارشوی های بیسل برای مقابله با لکه های سرسخت طراحی شده اند و می توانند به طور موثر لکه های حیوانات خانگی را از سطوح مختلف پاک کنند. شما می توانید از بخارشوی بیسل برای تمیز کردن اثاثیه و لوازم منزل، فرش و موکت و انواع کفپوش استفاده کنید. همین الان می توانید مدل های مختلف بیسل و مشخصات فنی دقیق هر مدل را در سایت ما بررسی و مدل های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید.

کلام آخر

زمانی که یک سگ پر انرژی در خانه داشته باشید، تمیز نگه داشتن خانه ممکن است چالش برانگیز به نظر برسد. با این حال یک روال نظافت منظم و استفاده از محصولات و ابزار های مناسب می‌تواند به شما کمک کند خانه خود را تمیز و خوشبو نگه دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *