بیسل

کاربرد بخارشوی

از خانواده بخواهید تا به شما در نظافت خانه با بیسل کمک کنند

بخارشوی‌، یکی از وسایل نظافتی می‌باشد که کاربرد زیادی داشته و در زمانی که صحبت از کاربرد بخارشوی می کنیم، باید بدانید از این وسیله در تمامی منازل، واحدهای تجاری، اداره‌ها، کافی‌شاپ‌ها، شرکت‌ها، فروشگاه‌ها، باشگاه‌های ورزشی، مطب پزشکان،آرایشگاه‌ها یا کیلینیک زیبایی و هر ساختمان و فضایی که احتیاج به ضدعفونی شدن و تمیزی داشته باشد، استفاده می‌گردد.

بخارشوی‌ها در برندها و مدل‌های مختلف و انواع متفاوت با ویژگی‌های مخصوصی عرضه و تولید می‌شوند و هر یک دارای کاربردی خاص است. شما مطابق با بودجه‌ای که دارید، قادر هستید بهترین بخارشوی را برای خانه یا محیط کار خود برگزینید. در ادامه این مطلب چند نمونه از کاربردهای بخارشوی بیسل را برای شما عزیزان خواهیم گفت. با ما تا انتها همراه باشید!

بخارشوی‌ها چه کاربردی دارند؟

ضدعفونی و تمیز کردن کفپوش از کاربرد بخارشوی

کف تمامی سالن‌ها به علت رفت و آمد زیادی که هست، احتیاج به تمیز و ضدعفونی کردن داشته و می‌بایست به طور مرتب تمیز گردد. ضمن بر رفت و آمد زیاد و گرد و غبار، امکان دارد کف منزل به علت پخش شدن مواد غذایی و … دچار کثیفی شود. به همین علت به منظور پیشگیری از به وجود آمدن کپک و قارچ و باکتری، مطلوب است از بخارشوی بیسل برای تمیز کردن پارکت، سرامیک و کف و … استفاده کنید.

بخارشوی علاوه بر ضدعفونی کردن کف و استرلیزه کردن فضا، لکه زدایی هم می‌کند. به همین جهت محیط و فضای موردنظر شما با سرعت بالاتری تمیز می‌شود.

ضدعفونی و تمیز کردن کفپوش از کاربرد بخارشوی

ضدعفونی و تمیز کردن کفپوش از کاربرد بخارشوی

بهره گیری از بخارشوی برای تمیزکردن دیوارها

یکی دیگر از کاربردهای بخارشوی در ادارات و خانه‌ها و … مرتبط با تمیزکردن دیوارها است. دیوارهای روغنی، پی‌وی‌سی ، کاغذ دیواری و … هم می‌تواند با یاری بخارشوی تمیز گردد. بخارشوی‌ها دارای سری‌های گوناگونی هستند و یکی از این سری‌ها، مخصوص تمیزکردن دیوار است.

باید توجه داشته باشید که در زمان خریدن بخارشوی، آن بخارشویی را برگزینید که وزن سبکی داشته باشد تا قادر باشید آن را بلند کنید و از آن برای تمیزی دیوار و سطوح غیرقابل دسترس هم استفاده کنید. چنانچه بخارشوی سنگین باشد، قادر نیستید آن را بلند کنید؛ بنابراین به سرعت دچار خستگی می‌شوید. پس بهتر است از بخارشوی‌های سبک استفاده کنید که در زمان انجام کار خسته نشوید. با کمک گرفتن از بخارشوی، حتی می‌توانید گوشه‌ها، کنج‌ها و نقاطی که دسترسی به آن سخت است را نیز تمیز کنید.

تمیزکردن شیشه و آینه با بخارشوی از کاربرد بخارشوی

تمیز کردن شیشه، پنجره، آینه‌های قدی و میز هم از کاربردهای بخارشوی است. چنانچه شیشه موردنظر شما در درب‌های خروجی و ورودی تعبیه شده، این قسمت‌ها بیشتر در معرض لکه گرفتن و گرد و خاک قرار دارند و بسیار سریع کثیف می‌شوند. بخارشوی بیسل، انواع لکه، کثیفی و گرد و خاک‌ها را با سرعت از روی آینه و شیشه از میان می‌برد.

شستشوی موکت و فرش با بخارشوی

موکت و فرش، یکی از وسایل اصلی در هر خانه ایرانی بوده که شدیداً در معرض کثیفی و آلودگی قرار دارد. در حقیقت انواع مو و پرز، ویروس و باکتری و … میان تار و پود فرش جمع می‌شود. بخار داغی که بخارشوی پرتاب می‌کند، تا عمق تار و پود و حتی گره‌های موکت یا فرش را میکروب زدایی می‌کند. چنانچه شما بخارشوی بیسل داشته باشید، دیگر احتیاجی به شستشوی فرش‌ها به وسیله قالیشویی ندارید و به آسانی قادرید آن‌ها را خودتان تمیز کنید.

تمیزی مبلمان با بخارشوی

با استفاده از بخارشوی، می‌توانید انواع میز و صندلی و مبلمان را هم تمیز نمایید. بخارشوی‌ها به طور معمول یک سری مختص مبلمان دارند که در تمیزی مبلمان به شما کمک می‌کند.

ضدعفونی کردن لوازم سرویس بهداشتی از کاربرد بخارشوی

با استفاده از بخارشوی، می‌توانید سرویس بهداشتی مثل دستشویی و حمام را ضدعفونی و تمیز نمایید. بخارشوی قادر است بهترین ابزار برای ضدعفونی کردن روشویی، سنگ توالت فرنگی و ایرانی، سیفون، دوش، وان و شیرآلات به کار رفته در آن باشد. بخارشوی می‌تواند کلیه جرم‌ها و لکه‌های روی کف و شیرآلات را از میان ببرد و آن را به بهترین شکل تمیز نمیاد.

بخارشوی دستی

بخارشوی دستی

تمیز کردن خودرو با بخارشوی

بیشتر بخارشوی‌ها، سیم برقی بلند و لوله‌های تلسکوپی دارند که جزء تجهیزات اضافی آن‌ها می‌باشد؛ پس شما قادر هستید از این وسیله برای ضدعفونی کردن و شستشوی خودروی خود هم استفاده کنید. با یاری بخارشوی، می‌توانید بیرون و درون ماشین خود را تمیز کنید؛ بدون اینکه کوچکترین آسیبی به متریال و رنگ خودرو و یا تجهیزات درونی آن وارد گردد.

نظافت آشپزخانه با بخارشوی

آشپزخانه شدیداً در معرض لکه‌های چربی، باکتری، ویروس، قارچ و رسوبات ناشی از مجاورت با آب بوده و پاک نمودن لکه‌های چربی بسیار سخت است. به همین علت بهره گیری از بخارشوی به منظور تمیز کردن محیط آشپزخانه مثل کاشی دیوار، کف سرامیکی و قالیچه داخل آشپزخانه، بیرون و درون کابینت، سینک و هود، گاز و … به شما یاری می‌رساند.

نظافت استخر با بخارشوی

جکوزی،استخر،سونا و … می‌تواند در معرض شیوع ویروس و آلودگی باشد. به همین علت بخارشوی می‌تواند بهترین ابزار برای نظافت استخر باشد؛ چرا که کلیه ویروس‌ها و آلودگی‌ها را از میان می‌برد. فقط از یاد نبرید که هیچگاه از بخارشوی برای تمیزی استخری که حاوی آب است، استفاده نکنید.

بخارشوی‌ها چه کاربردی دارند؟

بخارشوی‌ها چه کاربردی دارند؟

نظافت فروشگاه و واحدهای اداری و تجاری

دفاتر اداری محلی و فروشگاه‌ها، برای رفت و آمد مداوم اشخاص گوناگون هستند. وارد شدن افراد با لباس و کفشی که امکان دارد به هر چیزی آلوده باشد، قادر است سلامت کارکنانهمچنین فضاهایی را تحت تأثیر قرار بدهد. از سمت دیگر، تمیز بودن این فضاها در جذب مشتری و رونق داشتن کسب و کار شما تأثیر زیادی دارد. بخارشوی‌ها بهترین ابزار برای ضدعفونی کردن و نظافت فروشگاه‌ها و دفاتر می‌باشند. استفاده از این وسیله به معنی رسیدن به مطلوب ترین نتیجه با صرف کمترین هزینه است.

ویروس زدایی مطب پزشکان از کاربرد بخارشوی

همانگونه که می‌دانید، مطب پزشکان در معرض ویروس و آلودگی قرار دارند که به وسیله بیماران به محیط وارد می‌شود. پس ضدعفونی و تمیز کردن همچنین فضاهایی، اقدامی است که می‌بایست به صورت مرتب انجام گردد. چنانچه در نظافت مطب تنها به نظافت عادی بسنده شود، سلامت مراجعه کنندگان به خطر می‌افتد.

کلام آخر

در این مقاله به بررسی کاربردها و مزایای بخارشوی در محیط های گوناگون پرداختیم. اگر شما به این وسیله پرکاربرد احتیاج دارید و قصد خرید بخارشوی را دارید، می‌توانید اقدام به خرید بخارشوی بیسل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *