بیسل

7 دلیل برای خرید یک جارو سه کاره

نگهداری و تعمیر برای بهترین جاروبرقی سه کاره

جاروبرقی سه کاره BISSELL CrossWare یک ابزار عالی برای ترکیب مراحل جارو کردن، شستن و خشک کردن کف است. با جارو سه کاره دیگر نیازی نیست ساعت ها برای دستمال کشیدن کف روی زانو های خود بنشینید و با دستمال کف های آشپزخانه را پاک کنید.

تمیز کردن سریع کف های سخت با جارو سه کاره

نظافت روزانه کف های سخت می تواند کاری سخت و پر زحمت باشد. شما باید ابتدا کف را جارو کنید و گرد و خاک و زباله های خشک را جمع کنید و بعد با استفاده از سطل و تی، تمام کف را تمیز کنید. اما جارو سه کاره BISSELL Cross Wave می تواند به شما کمک کند تا این مراحل نظافت را با هم ترکیب کنید و راحت تر و سریع تر کف های سخت را تمیز کنید. این محصول بیسل می تواند همزمان جارو کند و تی بکشد. هیچ آبی روی سطح باقی نمی ماند و به سرعت خشک خواهد شد. اگر بعد از نظافت به مخزن آب دستگاه نگاه کنید از این حجم آلودگی که جمع کرده است تعجب خواهید کرد.

تمیز کردن آشفتگی های روزانه

حتما برای شما هم پیش آمده است که بسته های حبوبات ناگهان پاره می شوند و دانه های آن در همه جای آشپزخانه پخش می شود. یا زمانی که بچه های کوچک و حیوانات خانگی، غذا را کف اتاق غذاخوری پخش می کنند. در تمام این آشفتگی ها و ریخت و پاش ها، دستگاه BISSELL Cross Wave می تواند با قدرت شگفت انگیز خود تمام زباله های خشک و تر را تمیز کند و هیچ ردی باقی نگذارد.

تمیز کردن فرش و موکت با جارو سه کاره

همانطور که گفته شد کارایی این محصول برای تمیز کردن کف های سخت، فوق العاده است. به طوری که یک وسیله ضروری برای خانه هایی با کف های سخت محسوب می شود. اما بهتر است بدانید که این دستگاه می تواند فرش های با پرز های کوتاه را نیز به سادگی تمیز کند.

جاروی سه کاره شارژی بیسل

جاروی سه کاره شارژی بیسل

شما می توانید از حالت های مختلف تمیز کردن این BISSELL Cross Wave استفاده کنید و فرش و موکت های خانه را نیز تمیز کند. کنترل تنظیمات به سادگی از طریق دسته انجام می شود و می تواند میزان آب مصرفی و مکش دستگاه را برای تمیز کردن سطوح نرم بهینه کند. تمیز کردن فرش ها با جاروبرقی های خشک و مرطوب می تواند کمی طراوت و تازگی به فرش های شما بدهد.

آزادی و سهولت بیسیم

از مزایای جاروبرقی های دوکاره بیسل، سهولت تمیز کردن بی سیم است. شما می توانید تا حداکثر 30 دقیقه با این جاروبرقی ها نظافت را انجام دهید و با هر بار شارژ کردن تقریبا 100 مترمربع را جارو کنید. بعد از انجام نظافت نیز شما می توانید BISSELL Cross Wave را روی پایه شارژ قرار دهید.

ایستگاه شارژ دستگاه بهترین محل برای نگهداری آن است زیرا علاوه بر شارژ کردن دستگاه، آن را برای استفاده بعدی تمیز می کند. صفحه نمایش دیجیتال این مدل به شما اجازه می دهد تا وضعیت شارژ دستگاه را بررسی کنید و برای تمیز کردن بعدی آماده باشید.

مخزن آب تمیز و کثیف جداگانه

مدل های قدیمی جاروبرقی های دوکاره دارای یک مخزن آب بودند و دستگاه از آبی برای تمیز کردن استفاده می کرد که از سطوح مکش کرده بود. در این حالت، آب درون مخزن بعد از تمیز کردن هر قسمت کثیف و کثیف تر می شود و شما به جز تمیز کردن با آب کثیف نمی توانید کاری انجام دهید.

اما با دستگاه BISSELL Cross Wave ، آب تمیز و کثیف در مخزن های مجزا نگهداری می شوند. بنابراین شما می توانید همیشه با آب تمیز حاوی محلول شوینده، تمیز کردن کف را انجام دهید و آب کثیف و زباله ها در مخزن دیگری نگهداری می شود که تخلیه آن آسان است.

چرخه های خود تمیز کردن

زمانی که فکر می کنید تمیز کردن کف تمام شده است متوجه می شوید باید چیزی که با آن نظافت می کنید را نیز تمیز کنید. شما هنوز هم باید تمیز کردن دستمال های گردگیری را خودتان تمیز کنید ولی بیسل تمیز کردن BISSELL Cross Wave را برای شما آسان کرده است.

این دستگاه می تواند به سادگی در پایه شارژ از فناوری خود تمیزکن استفاده کند. این جاروبرقی دوکاره با استفاده از آب باقی مانده در مخزن دستگاه می تواند برس ها و بخش های مختلف خود را تمیز کند. در نهایت تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که مخزن کثیف را تخلیه کنید. مو و زباله ها به وسیله فیلتر های درون مخزن جدا می شود و می توانید به راحتی آب را درون سینک خالی کنید و مخزن را بشویید.

با جارو سه کاره از سطل و تی خداحافظی کنید!

اگر برای تمیز کردن کف های منزل خود در همان روش های قدیمی جارو کردن و سپس تی کشیدن گیر کرده اید، با جاروبرقی های سه کاره بیسل می تواند روند نظافت را متحول کنید. با این محصول دیگر لازم نیست ساعت ها منتظر بمانید تا کف هایتان خشک شوند.

یکی از کاربردی ترین ابزار ها برای تمیز کردن کف های سخت کراس ویو BISSELL CrossWave است که می تواند تمام کف های سخت خانه شما را به راحتی تمیز کند. شما باید کارایی این دستگاه را در عمل تماشا کنید.

این جاروبرقی ها علاوه بر کاشی، چوب و کفپوش ها می توانند در حالت “Area Rug” سطوح نرم را نیز تمیز کند. شما می توانید در این دستگاه از شوینده های مخصوص بیسل استفاده کنید. محلول های شوینده بیسل برای تمیز کردن انواع سطوح سخت و نرم مناسب هستند بنابراین نیازی به تعویض آب در حین تمیز کردن نخواهید داشت.

موارد استفاده از جاروبرقی های دستی

موارد استفاده از جاروبرقی های دستی

جاروبرقی های سه کاره چطور کار می کنند؟

استفاده از این جاروبرقی بسیار ساده است، فشار دادن ماشه دستگاه باعث می شود که آب و محلول شوینده روی کف اسپری شود و برس رولی با چرخش خود کف را تمیز خواهد کرد. در نهایت مکش قدرتمند دستگاه می تواند آب اضافی را از کف های شما جمع کند و کف ها را تمیز و درخشان به شما تحویل دهد.

محلول شوینده مناسب جارو های سه کاره

ما پیشنهاد می کنیم که از آب گرم و مقداری محلول شوینده بیسل در مخزن آب  دستگاه استفاده کنید. در حقیقت شما می توانید همراه با تهیه این BISSELL Cross Wave، محلول های شوینده چندسطحی بیسل را نیز تهیه کنید که برای انواع فرش و کفپوش مناسب هستند. بیسل محلول های مخصوص برای حیوانات خانگی و شوینده مخصوص کف های چوبی نیز تولید می کند که می توانید با توجه به نیاز خود تهیه کنید.

تمیز کردن و نگهداری دستگاه

همانطور که گفته شد دستگاه BISSELL Cross Wave برای صرفه جویی در زمان می تواند به طور خودکار تمیز کردن برس ها را انجام دهد. جدا کردن مخزن دستگاه نیز بسیار ساده است و شما می توانید آن را با آب بشویید. برای استفاده از فناوری خود تمیز کن دستگاه فقط باید آن در سینی مخصوص قرار دهید و به عقب تکیه دهید. زمانی که دستگاه را روشن کنید با استفاده از آب مخزن میتواند رول را تمیز کند. بعد از شستن رول ها می توانید آن ها را جدا کنید و اجازه دهید تا کاملا خشک شوند.

کلام آخر

اگر یکبار جاروبرقی های سه کاره بیسل را با روش های قدیمی نظافت کف مقایسه کنید، متوجه کارایی شگفت انگیز آن خواهید شد. این دستگاه می تواند به یکی از بهترین ابزار های نظافت منزل شما تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *