بیسل

مزایای بخارشوی‌ها

مزایای بخارشوی‌ها

بسیاری از ما فکر می کنیم که بخارشوی فقط برای تمیز کردن فرش خوب است. اما آیا می دانستید که فواید بی شماری از بخارشوی ها برای تمیز کردن و ضدعفونی کردن تقریباً هر سطحی وجود دارد؟ همانطور که مشخص است، مزایای بخارشوی‌ها و کاربردهای عملی زیادی در بسیاری از محیط های مختلف دارند.

تمیز کردن با بخارشوی‌ها به روش تمیز کردن مهم و اساسی برای اکثر خانواده ها و حتی موسسات پزشکی تبدیل شده است و دلایل زیادی برای این موضوع وجود دارد. بر خلاف روش‌های سنتی تمیز کردن که می‌توانند آسیب بیشتری داشته باشند، تمیز کردن با بخارشوی‌ها مزایای شگفت‌انگیزی برای شما، خانواده‌تان و حتی حیوانات خانگی‌تان دارد.

بخارشوی راه حل سازگار با محیط زیست شما برای انواع کارهای نظافتی مسکونی و تجاری است. همانطور که از نام آن پیداست، تمیز کردن با بخار، فرآیند استفاده از بخار برای تمیز کردن است. در صورت استفاده صحیح، بخار می تواند به سرعت 99.99 درصد از میکروب ها و باکتری ها را از بین ببرد و آن را راهی ایمن، سالم و کاملا طبیعی برای تمیز کردن خانه شما می کند. این بهترین راه برای تمیز کردن فرش‌هایتان، خلاص شدن از شر ساس‌ها و از بین بردن هر نوع کثیفی است. از مزایای بخارشوی‌ها در صنایع، از تمیز کردن با بخار برای از بین بردن چربی و کثیفی از موتورها می توان اشاره کرد. بخار به عنوان یک گزینه مناسب تر و ایمن تر مورد ستایش قرار می گیرد زیرا افراد بیشتری علاقه ای به استفاده از مواد شیمیایی برای تمیز کردن ندارند. در اینجا به مزایای بخارشوی‌ها می پردازیم.

بخارشوی‌ها و مزایای آن

بخارشوی‌ها و مزایای آن

 امن تر و سازگار با محیط زیست

در بیشتر موارد، تمیز کردن با بخارشوی‌ها بیشتر به آب نیاز دارد، بنابراین در مقایسه با محلول‌های تمیزکننده سنتی، از مواد شیمیایی بسیار کمتری استفاده می‌شود. جدا از اینکه برای شما، خانواده و حیوانات خانگی شما ایمن است، تمیز کردن با بخار برای محیط زیست نیز سازگار است، زیرا تعداد مواد شیمیایی را که شسته شده و در منبع آب بازیافت می شوند، کاهش می دهد.

اگر کاشی‌ها، دوغاب‌ها، میزها، کف‌های چوبی سخت و سایر سطوح را با بخار تمیز کنید، نه تنها باقی مانده‌ مواد شیمیایی را در خانه‌تان از بین می‌برید و آن را به مکانی امن‌تر برای خانواده‌تان تبدیل می‌کنید، بلکه آگاهانه از آلاینده‌های بیشتری که می‌توانند به شما و محیط زیست آسیب برسانند نیز اجتناب می‌کنید.

 خانه شما را تازه و نو جلوه دهد

از آنجایی که در تمیز کردن با بخارشوی‌ها از دمای بالا استفاده می شود، می تواند تجمع کثیفی و بقایای باقی مانده ی روش های تمیز کردن دیگر را از بین ببرد. علاوه بر این، استفاده از بخار به ضد عفونی کردن خانه شما کمک می کند و از قدرت تمیز کنندگی روش های معمولی که به حلال ها و اسفنج ها متکی هستند، پیشی می گیرد. همچنین بخارشوی‌ها با کمک گرما و رطوبت به طور طبیعی بو را از بین می برد و ضد عفونی می کند.

از بخارشوی‌ها در بسیاری از مناطق مختلف خانه شما مانند کاشی حمام، میزهای سنگ طبیعی، کف چوبی و حتی روکش های چرمی می توانید استفاده کنید. همچنین زباله ها را به طور کامل و سریع از بین می برد و به خانه شما ظاهر و احساسی «نو» می بخشد.

 خانه شما را تازه و نو جلوه دهد

خانه شما را تازه و نو جلوه دهد

از بین بردن میکروب ها، ویروس ها و کپک ها

ممکن است نتوانید ویروس‌ها، باکتری‌ها، کپک‌ها، ساس ها و سایر پاتوژن‌های بالقوه عفونی را با چشم غیرمسلح خود ببینید، اما همه جا در اطراف شما وجود دارند. یکی از بهترین مزایای تمیز کردن با بخار این است که این عناصر مضر را از خانه شما پاک می کند و از شما و خانواده تان در برابر آسیب محافظت می کند.

هنگامی که بخار به منافذ سطحی نفوذ می کند، کثیفی، زباله ها، باکتری ها و سایر عناصر ریز را با مولکول های بخار داغ از بین می برد. این مولکول‌های بخار آنقدر داغ هستند که می‌توانند حتی قوی‌ترین پاتوژن‌ها مانند E. Coli و Salmonella را از سطوح خانه‌تان بکشند.

خلاص شدن از شر آلرژن ها از مزایای بخارشوی‌ها

آلرژن های موجود در هوا برخی از پرکارترین محرک های آلرژی در خانه هستند. در واقع، آلرژن‌هایی مانند مایت‌های گرد و غبار در ایجاد واکنش‌های آلرژیک در رتبه دوم قرار دارند. تمیز کردن منظم خانه با بخار، این آلرژن های میکروسکوپی را برای همیشه از بین می برد.

بر اساس مطالعات اخیر، اجتناب از آلرژن ها در اوایل دوران کودکی می تواند از شروع آسم جلوگیری کند. تمیز کردن خانه با بخار آب، یک راه عالی برای حفظ سلامت خانواده می باشد که با حذف این مواد آلرژی زا از روی میز، کف چوبی و موارد دیگر انجام می شود.

خلاص شدن از شر آلرژن ها از مزایای بخارشوی‌ها

خلاص شدن از شر آلرژن ها از مزایای بخارشوی‌ها

خداحافی با گرد و غبار و ساس ها

گردگیری و جاروبرقی باعث می شود که برخی از کنه های گرد و غبار باقی بمانند زیرا می توانند در اعماق بستر، کوسن، فرش و حیوانات عروسکی زنده بمانند، جایی که دسترسی به این روش های تمیز کردن استاندارد دشوار است.
بخار داغ به سطح اثاثیه، حیوانات عروسکی، فرش و سایر مکان‌هایی که احتمال وجود کنه‌های گرد و غبار در آن‌ها وجود دارد نفوذ می‌کند و کنه‌ها را بلافاصله از بین می‌برد. ساس ها در طول سال ها به یک مشکل شایع تبدیل شده اند و فقط در خانه های کثیف تهدیدی نیستند. از آنجایی که آنها بسیار ریز هستند، به سرعت در مرکز تشک ها، فنرهای تخت و بالش ها فرو می روند تا تخم های خود را بگذارند. ساس‌ها معمولاً در مناطقی زندگی می کنند که خون آماده‌ای برای تغذیه دارند، بنابراین وقتی شب‌ها به خواب می‌رویم، جشن می‌گیرند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *