بیسل

5 روش برای از بین بردن بوی نامطبوع لکه های حیوانات خانگی

مزایای فرش و موکت شوی ها

صاحبان حیوانات خانگی همیشه با چالش های مختلف برای تمیز نگهداشتن فرش ها روبرو می شوند. حیوانات خانگی به ویژه سگ و گربه ها می توانند لکه های سخت با بوی نامطبوع ایجاد کنند و به ظاهر فرش و موکت های شما نیز آسیب بزنند. فرش شوی های بیسل به دلیل قابلیت های تمیزکنندگی قدرتمند خود می توانند گزینه ای محبوب برای صاحبان حیوانات خانگی باشند. در این مقاله قصد داریم 5 تکنیک را بررسی کنیم که با استفاده از این دستگاه های فرش شوی برای تمیز کردن موثر لکه و از بین بردن بوی نامطبوع حیوانات خانگی موثر هستند.

  1. قبل از استفاده از فرش شوی به لکه ها رسیدگی کنید

اولین نکته برای از بین بردن موثر بوی بد و لکه های حیوانات خانگی از فرش و موکت ها این است که پیش از استفاده از دستگاه فرش شوی خود، لکه ها را تا حد امکان حل کنید. این کار به شستن لکه ها کمک می کند تا در طول فرایند نظافت با دستگاه های فرش شوی به آسانی پاک شوند. محلول های شوینده مختلفی برای از بین بردن لکه های حیوانات خانگی وجود دارد. شما می توانید با توجه به دفترچه راهنمای دستگاه خود بهترین پاک کننده را برای پیش درمان لکه ها پیدا کنید.

اجزای اصلی فرش و موکت‌شوی‌ها

اجزای اصلی فرش و موکت‌شوی‌ها

  1. رطوبت اضافی را با استفاده از یک حوله پاک کنید

شما می توانید از محلول های شوینده بیسل استفاده کنید. این محلول های شوینده با دستگاه های فرش شوی سازگار هستند و می توانند عملکرد خوبی برای از بین بردن لکه های حیوانات خانگی داشته باشند. مطابق دستورالعمل ذکر شده روی بسته شوینده، باید حدود 5 تا 10 دقیقه قبل از استفاده از فرش شوی، اجازه دهید که محلول روی لکه بماند.

بعد از اینکه زمان کافی برای حل شدن لکه ها داده شد، دستگاه فرش شوی بیسل خود را به درستی راه اندازی کنید. چندین بار قسمت لکه را با استفاده از فرش شوی تمیز کنید و مطمئن شوید که کل لکه را می پوشانید. بعد از اتمام نظافت با این حوله خشک رطوبت باقیمانده را پاک کنید و اجازه ندهید تا زمانی که فرش کاملا خشک شود، حیوانات خانگی و بچه ها به اتاق برگردند.

  1. تمیز کردن عمیق و ضد عفونی کردن را فراموش نکنید

در صورتی که می خواهید بو های ماندگار را از بین ببرید و مطمئن شوید که فرش های شما تا حد امکان تمیز شده اند، تمیز کردن عمیق و ضد عفونی کردن می تواند مفید باشد. دستگاه های فرش شوی بیسل برای حذف کامل و موثر کثیفی های عمیق فرش طراحی شده اند و حتی می توانند احتمال بازگشت بو را به حداقل برسانند.

مراحل استفاده از فرش شوی بیسل برای تمیز کردن عمیق فرش و موکت برای از بین بردن بوی نامطبوع

  • فرش ها را جاروبرقی بکشید تا تمام گرد و خاک و زباله ها از روی فرش جمع شود.
  • مخزن آب دستگاه را با آب تمیز و محلول شستشوی مناسب، مطابق دستورالعمل های محصول پر کنید.
  • حالت تمیز کردن مناسب را انتخاب کنید و تمام قسمت های فرش را که تحت تاثیر بو و لکه قرار گرفته اند تمیز کنید.
  • اجازه دهید که فرش به طور کامل خشک شود و از تردد روی فرش مرطوب خودداری کنید.
  1. لکه های را به سرعت و به طور منظم تمیز کنید

برای جلوگیری از تبدیل لکه های ساده به یک مشکل بزرگ باید به فورا ناحیه کثیف را تمیز کنید. نظافت نقطه ای و منظم فرش و موکت به شما کمک می کند که خانه خود را همیشه تمیز و خوشبو نگه دارید. دستگاه های فرش شوی بیسل به راحتی می توانند با آشفتگی های کوچک مقابله کنید. بنابراین شما می توانید هر آشفتگی را به محض وقوع تمیز کنید.

تمیز کردن عمیق را بهتر است هر 3 تا 6 ماه بسته به شرایط فرش ها و خانه خود انجام دهید. به این ترتیب با یک برنامه ریزی ساده می توانید ظاهر فرش های خود را حفظ کند و ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری کنید.

مراحل از بین بردن بوی ادرار حیوانات خانگی

برای صاحبان حیوانات خانگی از بین بردن لکه ها و بوی ادرار سگ و گربه از روی فرش و موکت می تواند چالش برانگیز باشد. با این حال فرش شوی های بیسل با رویکرد صحیح خود می توانند به طور موثر لکه ها را از بین ببرند.

برای از بین بردن این لکه ها ابتدا باید با یک حوله یا پارچه تمیز رطوبت اضافی را جمع کنید. یک محلول از سرکه سفید و آب برای تمیز کردن لکه ها استفاده کنید. این محلول باید از نسبت مساوی آب و سرکه تهیه شده باشد و حدود 10 دقیقه روی لکه بماند. در واقع سرکه می تواند آمونیاک موجود در ادرار را خنثی کرده و به از بین بردن بوی نامطبوع کمک بزرگی کند.بعد از استفاده از محلول سرکه، از دستگاه فرش شوی بیسل خود استفاده کنید و با محلول شوینده مناسب، الیاف فرش را به طور عمیق تمیز کنید.

  1. در برابر لکه های آینده از فرش های خود محافظت کنید

زمانی که نوبت به تمیز کردن فرش ها می رسد، پیشگیری از ایجاد لکه ها مهم تر است. در ادامه نکاتی که می تواند به شما در به حداقل رساندن تاثیر حیوانات خانگی روی فرش ها کمک کند ذکر شده است. بهتر است که سعی کنید به حیوانات خانگی خود آموزش دهید که از بخش مخصوص خود استفاده کنند. با این حال اگر هنوز هم نگران لکه ها هستید می تواند از مواد محافظ فرش استفاده کنید که بوی ادرار را از بین می برند.

نکات خرید انواع موکت شو

نکات خرید انواع موکت شو

فرش شوی های بیسل برای از بین بردن بوی نامطبوع

فرش شوی هیا بیسل به دلیل قابلیت تمیز کنندگی قدرتمند، سهولت استفاده و تطبیق پذیری در نظافت انواع لکه ها و آَشفتگی ها به خصوص لکه های حیوانات خانگی شناخته شده اند. بیسل طیف گسترده ای از دستگاه های فرش شوی قابل حمل، نقطه پاک کن و ایستاده ارائه می کند که برای نیاز ها و بودجه های مختلف مناسب هستند.

فرش شوی های بیسل علاوه بر تمیز کردن فرش و موکت می توانند برای نظافت اثاثیه منزل نیز به شما کمک کنند. این دستگاه ها با قدرت مکش بالا، برس های مختلف و محلول های تمیز کننده اختصاصی می توانند به شما اطمینان بدهند که سطوح مختلف به طور کامل و کارآمد تمیز می شوند.

بیسل چالش های صاحبان حیوانات خانگی را در نظر میگیرد و برای تمیز کردن فرش و موکت راه حل های موثری را ارائه می دهد. بسیاری از فرش شوی های بیسل ضمیمه های مخصوص برای حیوانات خانگی ارائه می دهند که کار نظافت را برای صاحبان حیوانات خانگی ساده تر می کند. طراحی کاربر پسند این فرش شوی ها با کنترل های ساده و قابلیت مانور بالا نیز می تواند تمیز کردن را کارآمد تر کند.

 کلام آخر

دستگاه های فرش شوی از ابزار های قدرتمندی هستند که می توانند در مبارزه با لکه ها و بوی حیوانات خانگی مفید باشند. پیروی از تکنیک های ذکر شده در این مقاله می توانید فرش و موکت های منزل خود را به بهترین شکل حفظ کنید و محیطی دلپذیر تر و تمیز تر برای خودتان و حیوانات خانگی دوست داشتنی خود تضمین کنید. به خاطر داشته باشید که نظافت منظم و تمیز کردن فوری لکه ها برای به حداقل رساندن تاثیر آشفتگی های حیوانات خانگی موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *