بیسل

انواع بخارشوی‌ها

 خانه شما را تازه و نو جلوه دهد

در این مقاله قصد داریم تا درباره راهنمای خرید انواع بخارشوی‌ها، مطالبی را برای شما قرار دهیم. شما به وسیله بخارشوی می‌توانید به آسانی سطوح منزل خود را تمیز نمایید. شما در ابتدا پیش از خرید می‌بایست به این باور برسید که بخارشوی برای خانه وسیله‌ای واجب و ضروری به حساب می‌آید.

در زمان‌های گذشته برای شستشوی سطح‌های متفاوت، باید با سطلی آب و یک تی و ماده‌ای شوینده اقدام می‌کردیم که این کار کمی زمان بر و سخت بود؛ همچنین با استفاده از مواد شوینده مختلف به پوست دستان خود آسیب وارد می‌کردید. ولی در دنیای امروز دیگر با بروز شدن لوازم خانگی احتیاجی به این کار ندارید.

بخارشوی با دیگر لوازم خانه تفاوت دارد؛ شما قادر هستید به یاری این وسیله حجم بالایی از مواد شوینده مختلف را حذف نمایید. یکی از لوازمی که در خانه کاربرد دارد، بخارشوی است؛ مخصوصاً اگر در خانه کودکی خردسال داشته و یا خانه‌ای بزرگ دارید.

برای خانه‌های بزرگ، بهره گیری از انواع بخارشوی‌های بیسل موجب صرفه جویی در انرژی و مواد شوینده و هزینه‌ها می‌گردد. شما به منظور تمیز کردن سطح‌های مختلف، قادر هستید از بخارشوی بهره بگیرید؛ چرا که توان تمیزکنندگی عالی‌ای دارد. استفاده از بخارشوی بیسل، در تمیز کردن خانه موجب می‌شود تا 99% میکروب‌ها و باکتری‌ها از روی سطوح مختلف پاک گردد. بهره گیری از بخارشوی امنیت بالایی داشته و شما قادر هستید با استفاده از این وسیله عالی، به آسانی در موادشوینده و هزینه‌های خود صرفه جویی نمایید.

بخارشوی حیوانات خانگی

بخارشوی حیوانات خانگی

بررسی انواع بخارشوی‌ها

انواع بخارشوی‌ها همانند جاروبرقی می‌تواند موکت و فرش خانه شما را تمیز نماید؛ همینطور برای تمیزکردن سرامیک هم می‌توانید از این وسیله عالی استفاده کنید. این محصول وزن کم و توان بالایی دارد و برای تمیزکردن خانه دیگر احتیاجی به جابجایی سطل آب ندارید. بیشتر بخارشوی‌ها به شکل دستی بوده و به آسانی قابل حمل می‌باشد. لوازم جانبی گوناگونی وجود دارد که شما قادر هستید به آسانی به بخش‌های مختلف خانه دسترسی داشته و آن بخش‌ها را هم به آسانی تمیز نمایید.

عملکرد بخارشوی به این صورت است که با ترکیب کردن بخار آب با مواد شوینده‌ی مختلف و همینطور مکش قدرتمند، قادر است موجب نظافت انواع سطوح، میز و مبل شود. مولکول‌های بخار موجب حمله به غبار و گرد و لکه‌ها شده و پاکسازی را انجام می‌دهد.

می‌بایست دقت داشته باشید که آب به تنهایی نمی‌تواند لکه‌ها را از بین ببرد و مطلوب است از مواد شوینده هم بهره بگیرید. بخارشوی دمای آب را به 200 درجه فارنهایت می‌رساند تا این کار موجب از بین بردن میکروب‌ها می‌گردد. شما ضمن بر موارد گفته شده، می‌توانید برای از بین بردن چروک پرده و ذوب کردن چسب کاغذ دیواری هم از بخارشوی استفاده کنید.

شما اول پیش از استفاده از این دستگاه بهتر است روی سطوح کوچکی تأثیر این دستگاه را تست کرده و بعد از رضایت به کار خود ادامه دهید. در مکان‌هایی که بخار تأثیر مخربی دارد، مطلوب است بخارشوی با بخار خشک مورد استفاده قرار بگیرد.

بیسل، بهترین مارک بخارشوی

در این مطلب قصد داریم به معرفی کاربردی‌ترین دستگاه لازم در منزل، یعنی بخارشوی بیسل به عنوان بهترین مارک بخارشوی بپردازیم.

بخارشوی دسته‌دار (تی)

امروزه دیگر تی کشیدن  رایج نبوده و بجای آن، استفاده از بخار آب با حرارت بالا وجود داردو محصول بخارشوی دسته‌دار، دارای یک دسته بوده که متصل به بدنه است. این وسیله به منظور تمیز کردن کلیه بخش‌های کف خانه مثل پارکت،سرامیک و سنگ استفاده شده و یک پیشنهاد عالی از نظر مصرف بهینه برق و قیمت به حساب می‌آید.

بخارشوی دستی از انواع بخارشوی‌ها

این مدل از بخارشوی، به نسبت دیگر بخارشوی‌ها کوچک‌تر و سبک‌تر بوده و برای نظافت گاز، دستشویی و حمام استفاده می‌گردد.

راهنمای خرید بهترین بخارشوی دستی

راهنمای خرید بهترین بخارشوی دستی

بخارشوی چندکاره از انواع بخارشوی‌ها

بخارشوی چندکاره قطعه‌های مختلفی برای تمیز کردن سطوح مختلف داشته و گزینه خوبی برای تمیز کردن لکه‌ها از روی سطوح است. بعضی بخارشوی‌های این دسته مولتی تسک بوده و تنظیماتی مانند ست کردن بلندی دسته، ست کردن مقدار فشار بخار آب برای مبل و … را دارند. قطعات جانبی که به همراه این وسیله ارائه می‌گردد، دستگاه را به تمیزکننده همه فن حریف تبدیل می‌نماید.

بخارشوی مکش دار از انواع بخارشوی‌ها

این بخارشوی‌ها دارای 2 منبع جدا بوده که منبع اول برای پاکیزگی استفاده می‌شود و باعث تولید بخار می‌گردد و منبع دوم آب کثیف را از سطوح مختلف جمع‌آوری می‌کند. مکش این نوع از دستگاه‌ها بالا بوده و آب کثیف را به آسانی درون مخزن می‌ریزد؛ پس با خرید این نوع دستگاه‌ها دیگر احتیاجی به خشک کردن محیط نیست!

معیارهای خرید بخارشوی

ظرفیت

اکثر بخارشوی‌های موجود در بازار، دارای گنجایشی معادل 300 میلی‌لیتر تا 3 لیتر هستند. در صورتی که ظرفیت مخزن بخارشوی موردنظر شما کم است، مطلوب است بخارشویی خریداری نمایید که امکان افزودن آب در حین کار را داشته باشد.

ضدعفونی خانه با بخارشوی‌ها

ضدعفونی خانه با بخارشوی‌ها

توان

توان در دستگاه بخارشوی به معنای سطح کیفی و قدرت محصول در زمان ایجاد بخار می‌باشد. برای محصولات خانگی مانند بخارشوی، توان مصرفی چیزی در حدود 1500 تا 2000 وات می‌باشد. هنگامی که اندازه توان محصولی شما بیشتر باشد، قدرت کارایی آن هم بیشتر بوده و می‌تواند برای شما عملکردی بهتر به ارمغان آورد.

توان ایجاد بخار

یکی دیگر از پارامترهایی که در زمان خرید می‌بایست رعایت نمایید، توان ایجاد بخار کالا است که مطابق واحد بار مورد سنجش قرار می‌گیرد. هر اندازه که مقدار بار بیشتر باشد، توان فشار بخار هم بیشتر خواهد بود. محصولاتی که 2 تا 5 بار قدرت فشار دارند، قادر هستند برای استفاده در محصولات خانگی مناسب باشند.

مدل و اندازه سری‌ها

سری و سطح کیفی گوناگونی از این دستگاه تولید و روانه بازار شده که هر یک عملکرد گوناگونی را از خود ارائه می‌کند. شما می‌بایست بدانید که بخارشوی خود را برای چه امری می‌خواهید استفاده کنید تا بتوانید متناسب با آن خریدی درست انجام دهید.

حجم و ابعاد بخارشوی

به منظور خرید دستگاه بخارشوی بیسل، باید فضای خانه خود را اندازه گیری کنید. چنانچه فضای کافی ندارید مطلوب است مدلی تهیه نمایید که متناسب با سایز خانه شما باشد. کسانی که دچار عارضه کمردرد و کتف درد هستند، مطلوب است بخارشوی سبک تهیه کنند.

مزایای بخارشوی‌ها

مزایای بخارشوی‌ها

امکان تفکیک لوله از دستگاه

یکی از مسائلی که می‌بایست به آن دقت کرد، امکان تفکیک لوله از بدنه دستگاه بوده که دارای اهمیت است. جدا نشدن لوله از دستگاه موجب می‌شود تا فضای زیادی به وسیله دستگاه بخارشوی اشغال گردد که این کار به خودی خود یک عیب به حساب می‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *